All Walls Must Fall A Tech-Noir Tactics Game

All Walls Must Fall A Tech-Noir Tactics Game

Cena: 241,00 Kč
bez DPH: 199,17 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: inbetweengames
Berlín, listopad 2089: Studená válka nikdy skončila. Po dobu 150 let obě strany využívaly technologii pro manipulaci s časem, aby pozorovala a vyvažovala každý pohyb. Nyní se tento křehký stav blíží k bodu zlomu, jelikož jaderný útok pošle tento svět do nepokojů. Obě strany poslaly agenty zpět v čase, aby zjistili, kdo je za útokem a jak tomuto incidentu zabránit. Pokud se jim to nepodaří, celý svět se promění na popel, navždy.

All Walls Must Fall je izometrická taktická hra, kde se akce staly pulzujícím rytmem hudby. Řídíte časové cesty tajných agentů, kteří cestují v čase a přejdou přes jednu noc v Berlíně. Používáním pausable real-time systému, můžete pečlivě plánovat své rozhodnutí a používat čas efektivněji. Úrovně jsou procedurálně rekombinovány, takže všechny stěny musí spadnout do vysoce přehledné struktury kampaně.

All Walls Must Fall se inspirovaly klasickými žánry, jako jsou X-Com, Syndicate a REZ, stejně jako novější indie hry, například The Banner Saga, Braid, SUPERHOT a Crypt of the Necrodancer.Co hra nabízí:

• Izometrická akční taktická hra pro Windows, Mac a Linux

• Postupně generované úrovně a kampaň, která nabízí několik možností, jak level projít.

• Schopnosti manipulovat s časem, které vám umožní experimentovat s možnými alternativními budoucnostmi a přejít zpět do minulosti.

• Syntetické prostředí nočního klubu a autentický zvuk

• Režim "NEW GAME+", který umožňuje neustále vylepšovat Vaši rychlost a reflexy

• Podobenství, kde se průběh hry odráží na svobodné vůli a svobodě

• Hra vyvinutá týmem bývalých profesionálů AAA, kteří používají Unreal Engine 4
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.