Arson and Plunder Unleashed

Arson and Plunder Unleashed

Cena: 132,00 Kč
bez DPH: 109,09 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Headup Games
Arson & Plunder to je dobrodružná 2D arkádovka založená na klasických hrách 90. let. Hra byla přizpůsobena nejnovějšímu vývoji a trendům! Hrajte jako ork nebo elf, v typickém stylu beat'em, prolamujte hordy nepřátel, kteří se vás snaží zabít v Příběhovém režimu. Můžete také rozšířit svou bojovou družinu až na 4 osoby a zahrát si s přáteli v kooperativním režimu.

Hra nabízí krásnou 2D grafiku, interaktivní scénáře a zábavný příběh. V Arson & Plunder je vaším cílem přežít více než 25 různých misí na pěti úrovních obtížnosti v Příběhovém režimu. Během hry můžete přepínat mezi postavami a vybírat si, jestli teď budete ork nebo elf, což činí hru obzvlášť dynamickou. Ovládací prvky jsou vždy intuitivní a pomáhají vám postupovat v tomto dobrodružství plném humoru a akce. Kooperativní režim vám umožní vychutnat si všechny tyto bizarní situace se svými přáteli. Kromě toho si můžete vyzkoušet svou výdrž v Nekonečném režimu v rámci dedikovaného scénáře dungeonu a bojovat s rostoucím počtem nepřátel!

Vlastnosti hry:

  • Změňte svou postavu kdykoliv v příběhovém režimu
  • 2D komiksový styl
  • 5 úrovní obtížnosti
  • Více než 25 misí v příběhovém režimu
  • Náročné souboje s bossy

Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.