Back to 1998

Cena: 253,00 Kč
bez DPH: 209,09 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Bold Pixel
Máte rádi point & click adventury z 90. let? Pak jste tu správně! Staňte se hrdinou, který cestuje po různých místech a řeší hádanky, aby se vrátil domů k rodině. Spousta vychytávek z tamtěch časů, dobrý humor a nezapomenutelné dialogy, které zaručí skvělou zábavu.

Hra se automatický ukládá jen ve vybraných checkpointech.

  • Dobrodružství typu point & click
„Back to 1998“ to je moderní hra s retro vzhledem. Pomocí myši, touchpadu nebo prstu (na dotykové obrazovce) můžete najít skryté předěty. Použijte je moudře k luštění hádanek a objevte nová dobrodružství.

  • Legrační postavy a dialogy
Seznamte se s různými lidmi, promluvte si s nimi. Pomáhejte jim, a pomůžete sobě při řešení hádanek. Bez nich nevyhrajete tuto hru. A pozor, abyste si neznepřátelili kočku!

  • Objekty a interakce
Spousta předmětů z 90. let, které můžete použít během dobrodružství ve hře „Back to 1998“. Kombinujte předměty abyste získali nové, řešte hádanky na základě skrytých legračních herních nápověd.

  • Zajímavá místa
Nacházíte se v 90. letech, takže zbožňujete arkádovky. Navštivte majitele arcade herny a získejte užitečné předměty pro vaši misi. Jakou misi? Přesvědčte se sami.

  • Skryté objekty


Hledejte ukryté předěty v „Back to 1998“, protože většina z nich bude užitečná. Některé z nich jsou hned u vás, najít jiné bude těžší. Zkuste najít všechny a dokončit hru.

  • Ukryté minihry
Najděte disketu s hrou, opravte počítač a zahrajte si tu hru tak, abyste získali nejvyšší skóre. Ale to není jediná mini hra, která vás čeká v „Back to 1998“. Mnoho nostalgie  díky adventurám, plošinovkám nebo logickým hrám. Stojí za to dokončit je všechny.


Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.