Battlestar Galactica Deadlock Resurrection

Battlestar Galactica Deadlock Resurrection

Cena: 386,00 Kč
bez DPH: 319,01 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Slitherine Ltd.
Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Battlestar Galactica Deadlock v platformě Steam!

Před třemi lety, zrada Kobolské aliance, všechny zaskočila. Spojenectví dvanácti kolonií bylo rozděleno na dvě části. Lucinda Cain rozpustila koloniální flotilu a Daidalos byl opuštěn a jako prázdná slupka, se vznášela uprostřed bouřkových mraků Ragnaru.

Lachesis věrně dodržovala svůj příslib roční příměří. Ve chvíli, kdy vypršelo, napadly cylonské síly zbývající dvě třetiny kolonií.

Od té doby zuří brutální pozemní válka napříč Cyrannem. Povstalci shromáždili své síly brzy na světech Caprica a Tauron. Bývalí vojáci a ozbrojení civilisté vytvořili podzemní odpor a bojovali proti invazivním silám.

Válkou vyčerpaná povstalecká frakce zahájila ambiciózní projekt. Tajnou rekonstrukci bitevní lodi Galactica. Díky tomu se znovuzrozená koloniální flotila opět stala posledním majákem naděje pro lidstvo a svědectvím o lidské houževnatosti a vůli přežít.
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.