Borderlands 3

Borderlands 3

Cena: 967,00 Kč
bez DPH: 799,17 Kč
Platforma: Epic Games | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: 2K
Hra Borderlands 3 je originální střílečka s nepřehlédnutelným grafickým stylem, ve kterém vás čeká úplně nové dobrodružství naplněné chaosem. Jako jeden ze čtvečice nových Vault Hunters si budete muset prorazit cestu skrze nové světy a nepřátele. V Borderlands 3 můžete hrát buď sami na vlastní pěst nebo online se svými přáteli, setkávat se s šílenými nepřáteli. Při hře sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější galaktickou sektou. Hra Borderlands 3, stejně jako předchozí díly pochází z dílny věhlasného studia Gearbox a 2K nabídne vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epické nepřátele a boss fighty a nepřeberné množství zbraní. Dále se můžete těšit na ještě větší a hlavně mnohem bohatší herní svět (v porovnání s Burderlands 1 a 2), posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel.

Hlavní rysy Borderlands 3:

Akční střílečka z legendární herní série Borderlands s novým dobrodružstvím.

Budete jedním ze 4 nových Vault Hunters, každý s jiným propracovanými stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení.

Čeká vás náročná cesta skrze nové světy a nepřátele.

Hrát můžete buď sami na vlastní pěst nebo po síti se svými přáteli.

Ale také se setkávat s šílenými nepřáteli.

Při tom sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější galaktickou sektou.

Borderlans 3, to je vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epičtí nepřátele, intenzivní zápasy vozidel a nepřeberné množství zbraní.
1. Přihlašte se nebo se zaregistrujte

ZDE

2. Klikněte vpravo nahoře na Vaše jméno a Account. 3. Poté vlevo klikněte na Redeem code, zadejte klíč, potvrďte. 4. Stáhněte hru a hrajte!
1. Přejděte na stránky ZDE.
2. Přihlašte se ke svému účtu v Epic Games. Pokud nemáte, na stránce se zaregistrujte nahoře vpravo. 3. Stáhněte a nainstalujte si klienta. 4. Námi obdržený klíč aktivujte na stránkách Epic Games. 5. Po aktivaci klíče si můžete hru stáhnout právě z nainstalovaného klienta.