BullGuard Internet Security 3lic. 1 rok

BullGuard Internet Security 3lic. 1 rok

Cena: 2 419,00 Kč
bez DPH: 1 999,17 Kč
Platforma: Direct Download | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: BullGuard

Multilicence:

BullGuard Internet Security

BullGuard Internet Security obsahuje antivirus, firewall, spamfilter a zálohovací program v jednom. Součástí tohoto programu je scanner emailů, nezávislý na emailovém klientu, který používáte. BullGuard umí scanovat i aplikace peer-to-peer (Kazaa, ICQ a MSN Messenger).

Databáze virových definicí je automaticky aktualizována podle přání uživatele. BullGuard nabízí komplexní ochranu před riziky, která číhají na internetu.

    • BullGuard Anti-virus - používá nejnovější oceněnou antivirovou technologii, která vyzařuje silnou detekcí a vysokou scanovací rychlostí.
    • BullGuard Firewall - je založen na nejlepších osobní firewallových technologií dostupných na trhu, obsahující pokročilou ochranu proti vniknutí cizích elementů. Firewall má jednoduché rozhrnaí, které je rrozděleno pro pokročilý i začínající uživatelé.
    • BullGuard Spamfilter - zahrnuje základní spamovou ochranu protir nevyžádaným e-mailům. Kromě věstavěného whitelistu a blacklistu nabízí vysoké uživatelské nastavení.  • BullGuard Backup - poskytuje špičkovou datovou bezpečnost pomocí šifrování včetně možnosti automatického plánování.

Produkt je určen pro 3 zařízení na 12 měsíců zabezpečení.


Aktivace

1) Přejdete Zde

2) Přihlašte se, popřípadě se registrujte

3) Přejděte do sekce My Account

4) Vložte klíč do pole Activate Your License a klikněte na Activate