Bundle Chronicles Of Teddy + Finding Teddy 1

Bundle Chronicles Of Teddy + Finding Teddy 1

Cena: 325,00 Kč
bez DPH: 268,60 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Plug In Digital
Bundle Chronicles Of Teddy + Finding Teddy 1 obsahuje hry Chronicles of Tedy a Finding Teddy 1.

Chronicles of Tedy

Chronicles of Teddy je 2D adventura / akční hra s Pixel Art Retro povrchovou úpravou. Pomozte Tarantovi v pátrání, ve kterém budete muset bojovat, použijte svůj smysl pro směr a sluch k uskutečnění své mise.

Finding Teddy

Malá holčička klidně spinká se svým medvídkem Teddym, když náhle... se ze skříňky vynoří příšera a jejího oblíbeného plyšáka ukradne. Dveře skříňky ale vrznou a holčička se probudí a vrhne se za příšerou do skříňky. Objeví se v kouzelném světě plném příšer a podivností, který musí prozkoumat, pomoct jeho obyvatelům a hlavně najít Teddyho. Dokáže se pak ale dostat zpátky do reálného světa? Inventář se používá tradičním způsobem známým z point'n'click adventur. Prostě jen chytněte a přetáhněte předmět, kam potřebujete. Pro interakci s prostředím můžete také kliknout kamkoliv na obrazovku. Potkáte dvě postavy, které vám pomohou s vaším putováním. Ukládat hru můžete kdykoliv, a když umřete, vrátíte se automaticky na uloženou pozici, aniž byste museli pozici nahrávat. Žádné rozhovory. Hádanky jsou hlavní náplní hry.
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.