Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD

Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD

Cena: 120,00 Kč
bez DPH: 99,17 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Konami
V novém příspěvku do série, Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate, který vychází exkluzivně pro Nintendo 3DS, povstává znovu prastaré zlo a dvě generace hrdinů nastoupí proti němu. Tvým úkolem je bojovat proti stvořením ze strany temnoty a obstát v roli ultimativního lovce upírů.

Dvacet let po misi Gabriela Belmonta, zničit Lordy temnoty (Lords of Shadow), je rodina Belmontových opět konfrontována se zlem. Gabriel se mezitím stal Drákulou a jen jeho předci mají dostatečně velkou moc, aby ho zastavili. Hrajte ve dvou různých epochách za Trevora a Simona Belmonta a zastavte knížete temnosti, Gabriela... ehm... Drákulu!

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate nabízí oblíbenou akci předchozích handheldových dílů série. Tentokrát je však typická dvojrozměrná plošinovková hratelnost kombinovaná s kouzelnou 3D grafikou. Hráč se vydává na průzkum Drákulovy pevnosti a jejího okolí. Můžeš tady nalézt mocné relikvie, které tě posílí a budeš čelit strach nahánějícím příšerám. Čekají tě i náročné hádanky, záludné pasti a bossové jako z nočních můr, kteří tě budou chtít zabránit ve tvém plánu – zničit Drákulu.


Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.