Curve Indie Bundle

Cena: 434,00 Kč
bez DPH: 358,68 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Curve Digital
Curve indie Bundle obsahuje: Explodemon, Stealth Bastard Deluxe, Velocity Ultra

Explodemon

Zdánlivě neužitečný robot Explodemon se dostává do role zachránce, který musí zničit svého zákeřného soka Absorbemona a zastavit naprostou destrukci svého světa, rozpoutanou cizí rasou známou pod jménem Vortex. Explodemon je plošinovka odkazující na styl her konzole SNES. Ujmete se tedy ovládání robota Explodemona, jehož jedinou zbraní je vlastní exploze. Pomocí ní nejenom likviduje své nepřátele, ale i překonává různé překážky. Čeká na vás 12 úrovní, ve kterých se musíte vypořádat s hromadou nepřátel, nějakými těmi prostorovými puzzly, posbírat různé bonusy, vylepšit své schopnosti a porazit závěrečného bosse.

Stealth Bastard Deluxe

Plížicí hry jsou úžasné. Schovávání se před lidmi, skrývání se ve stínech, vzrušení z infiltrace. Ale proč musí být tak... pomalé? To je otázka, která stála u zrodu hry Stealth Bastard, rychlého, nervy drásajícího léku na chození po špičkách v simulátorech plížení, po kterém zoufale touží celý svět. Jsme hrdí na to, že vám můžeme přinést větší, lepší a naleštěnější Stealth Bastard Deluxe, postavený na myšlenkách načrtnutých v bezbožném spojení obratnosti, lepení se na zdi a šíleného krkolomného skákání.

Velocity Ultra

Velocity Ultra je cenami ověnčená top-down střílečka, která vám umožní létat s jediným Quarp Jetem, pokročilou vesmírnou lodí se schopností se na příkaz teleportovat, v galaxii. Vaším úkolem bude záchrana přeživších ze zhroucené černé díry, a abyse se zvládli probojovat 50 úrovněmi sci-fi akce, budete muset využít palebnou sílu i rychlé reflexy.
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.