Disney's Treasure Planet Battle of Procyon

Disney's Treasure Planet Battle of Procyon

Cena: 86,00 Kč
bez DPH: 71,07 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Disney
Disneyova Treasure Planet: Battle at Procyon je 3D RTS hra zaměřená na vesmírný boj. V misích hlavní kampaně zaměřené na příběhy začnete hrát jako Jim Hawkins, kadet v boji královského námořnictva proti pirátům a smrtící procyonské flotile, s pohledem na eventuální povýšení na velitele flotily. Režimy šarvátky a režim pro více hráčů umožňují hrát jako všechny tři frakce.

Úspěšně dokončené mise vedou k vylepšení lodí a flotily, zkušenějším posádkám a vylepšeným zbraním. Zbraně Royal Navy Fleet jsou jen nepatrně horší než přepracované zbraně flotily Procyon, ale jsou robustnější a méně zranitelné. Lodě pro královské námořnictvo sahají od torpédových člunů a válečných svahů po eskorty, fregaty a působivé StarHammer, zatímco piráti mužské svahy, dělové čluny, škunery, útočné nože a další, včetně několika jedinečných návrhů, jako je karak a barque. Procyonská flotila je navržena pro rychlost a manévrovatelnost, zaměřená na rychlé útoky typu run-and-run, a jak hra pokračuje, také zprávy o tajemných plochách Ironclad Fleet.

Konstrukce lodí v bitvě u Procyonu jsou vyráběny po námořních lodích od zlatého věku plachet, přičemž plachty plují solární vítr. Arzenály odrážejí futuristické modely lehkých, středních a těžkých zbraní, jako jsou laserové a plazmové děla, paprskové zbraně, Gatlingové zbraně, harpuny, odpalovače paleb a sítí, gravitační vlny, torpéda, malty a další. Mezi další funkce patří vícenásobné nastavení trasových bodů, hvězdné mapy, panická palba, sekundární ovládání lodi, dokování, opravy, tažení, drapáky a akce nalodění.
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.