Dream Pinball 3D

Dream Pinball 3D

Cena: 46,00 Kč
bez DPH: 38,02 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Topware Interactive ACE
OPRAVDU NABUŠENÝ PINBALL. BACHA NA PRSTY!

Že doma nemáte místo pro pinball? No a? Se hrou DREAM PINBALL 3D můžete proměnit své PC nebo konzoli v 6 různých víceúrovňových 3D pinballových stolů!

Chytrý herní koncept a navíc kuličky vyrobené z různých materiálů. Každý z těchto materiálů má speciální balistické vlastnosti, které ovlivňují pohyb kuličky. Propracovaný engine nabídne to nejlepší z klasických pinballových stolů a to jak co se týče vizuálního ztvárnění, tak i zvukového. Nechybí ani jedinečná technologie pro částicové efekty, 3D zvuk a multiplayer. Díky funkce naklánění a efektu Motion Blur budete mít pocit, jako byste hráli skutečný pinball.

Chytne vás a už nepustí, to vám garantujeme!KLÍČOVÉ FUNKCE:

  • 6 pinballových stolů s různými motivy: rytířský turnaj, hrad příšer, podvodní svět, dinosauři, helikoptéry a fantasy stůl ve stylu Two Worlds.


  • Kuličky vytvořené ze šesti různých materiálů – ocel, slonovina, dub, ořech, mramor a zlato. Každá s rozdílnými vlastnostmi.


  • Funkce „multiball“ s třemi kuličkami a sedmi různými pozicemi kamery.


  • Jedinečné částicové a Motion Blur efekty spolu s brilantní efekty světla vytvoření za pomoci nejnovější HDR technologie.


  • Individuální zvukové efekty. Nahrávky řeči a hudby byly pořízeny pro každý stůl zvlášť.


  • Mupltiplayerový mód až pro čtyři pinballisty.

Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.