DriverMax

DriverMax

DriverMax

Cena: 665,50 Kč
bez DPH: 550,00 Kč
Platforma: Windows | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Innovative Solutions

Multilicence:

DriverMax

DriverMax je šikovný nástroj, který najde a stáhne nejnovější aktualizace ovladačů pro váš počítač. Už žádné hledání ovladačů na webu nebo hledání instalačního CD. Aktualizujte, zálohujte a obnovujte zastaralé, chybějící nebo vadné ovladače pro více než 2 300 000 zařízení! Můžete také exportovat všechny aktuální ovladače (nebo pouze ty, které fungují dobře) do komprimovaného souboru. Po přeinstalování Windows budete mít vše na jednom místě! DriverMax 2020 je rychlý aktualizátor ovladačů, který vyhledává a stahuje nejnovější aktualizace ovladačů pro váš počítač se systémem Windows.

Většina situací, kdy systém Windows běží pomaleji, je způsobena chybnými instalacemi ovladačů. Windows ukládá všechny verze starších ovladačů pro případ, že se chcete vrátit, někdy to zmítá starší verze s novějšími. Možnost zálohování ovladačů exportuje pouze vybrané ovladače zkopírováním potřebných souborů do komprimovaného souboru ZIP. Po přeinstalování Windows se všechny ovladače vrátí na místo a proto šetří vás vyhledávání. Možnost obnovení ovladače umožňuje nainstalovat všechny ovladače, které jste dříve exportovali. Po opětovné instalaci všech ovladačů bude vyžadován pouze jeden restart počítače!

DriverMax automaticky testuje každý nový ovladač před instalací do počítače, zajištění jeho správné funkce. Kromě toho zálohuje aktuální ovladače a vytváří bod obnovení systému, což umožňuje rychlé vrácení instalace. Všechny ovladače jsou před poskytnutím uživatelům důkladně zkontrolovány na přítomnost virů a hrozeb.

Jaký druh ovladačů DriverMax aktualizuje?

Ovladače systému Windows, základní desky, síťové adaptéry, video adaptéry, digitální fotoaparáty / kamery, MP3 přehrávače, zařízení USB, modemy, klávesnice, ovladače systému Windows Vista, telefony VOIP (Voice Over IP), disky CD a DVD, zvukové karty, tiskárny, Skenery, webové kamery, pevné disky, bezdrátová zařízení, myš od různých výrobců jako 3Com, Adaptec, AMD, Atheros, BenQ, Brother, Cisnet, Conexant, CXT, D-Link, Genius, Hauppauge, HP, Intel, Leadtek, Lexmark, Logitech , Maxtor, MPC, Nikon, NVidia, Olympus, Philips, RealTek, Saitek, Sapphire, Sharp, Sony Ericcson, Toshiba, Western Digital ...

Informace o licenci

Délka předplatného: 1 rok
Typ licence: Nová licence
Dodání: elektronicky e-mailem
Platforma: Windows (Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server (64-bit a 32-bit)