Dying Light Bad Blood Founders Pack

Dying Light Bad Blood Founders Pack

Cena: 604,00 Kč
bez DPH: 499,17 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Techland Publishing
Founder’s Pack obsahuje:

  • Dying Light: Bad Blood (hru)
  • Exkluzivní zlatou masku Golden Founder’s Mask
  • 3 exkluzivní legendární skiny zbraní: Golden Neckslicer (dýka), Golden Bonecleaver (mačeta) a Golden Skullopener (kriketová pálka).
  • 1000 Blood bucks, herní měny, za kterou můžete nakupovat v herním obchodě
  • Bonus: 3 exkluzivní legendární skiny doručené během 3 měsíců
Poznámka: Hra s předběžným přístupem

Získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.

Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.

O hře DYING LIGHT: BAD BLOOD:

Vstupte do zombiemi zamořené oblasti a soutěžte jako jeden z 12 hráčů o to, kdo se stane jediným přeživším – anebo se spojte do týmu a bojujte o přežití společně. Hledejte zbraně, ničte hnízda zombií, postupujte na nové úrovně a kombinujte pokročilé parkurové dovednosti s brutální bojovou zdatností, abyste předběhli, přechytračili a obehráli své protivníky.

Ve hře Dying Light: Bad Blood se hraje o všechno a vítěz může být jen jeden - je to dynamická a násilná online hra, která kreativním způsobem kombinuje souboje PvP a PvE, přičemž si zachovává jádro ikonické hratelnosti Dying Light.
  • ÚŽASNÁ KOMBINACE PVP A PVE
Zabíjejte zombie, ničte jim hnízda, sbírejte vzorky krve a rozvíjejte svou postavu. Lovte ostatní hráče, kraďte jim kořist a staňte se tím jediným, kdo ze zóny vyjde živý.  • VŠESTRANNÝ PARKUROVÝ POHYB
Ať už budete utíkat o život, pronásledovat ostatní hráče nebo závodit k evakuačnímu vrtulníku, vaše parkurové schopnosti vám zajistí výhodu před nepřáteli.

  • BRUTÁLNÍ KONTAKTNÍ SOUBOJE
Ponořte se do krví zbroceného souboje z pohledu první osoby známého z úspěšné hry Dying Light, nyní s větší taktickou hloubkou, novými chvaty a spoustou násilných zbraní.

  • KOOPERATIVNÍ REŽIM DUO
Obohaťte svůj nemilosrdný boj o přežití o prvek spolupráce. Spojte se s kooperativním partnerem, koordinujte své útoky a hlídejte jeden druhému záda, abyste se zbavili ostatních týmů a společně se evakuovali.
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.