Dying Light Ultimate Survivor Bundle

Dying Light Ultimate Survivor Bundle

Cena: 151,00 Kč
bez DPH: 124,79 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Techland Publishing
Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Dying Light v platformě Steam!

Ultimate Survivor Bundle

Postavte svého pozůstalého s nejlepšími zbraněmi a zbraněmi v Harranu tím, že ho změníte na Ninja, Secret Agent nebo Urban Explorer. Vystrojte čtyři extrémně silné nástroje zničení a přimějte infikované na zcela novou úroveň. Uchopte všechny tyto bonusy v herních předmětech najednou.

Buzz Killer Weapon Pack

Kámen s ostnatým drátem kolem hlavy a pracovní píly na každé z jeho konců. Zvláště efektivní proti velkým, obrněným nepřátelům, které snadno oddělují jejich pokovování. Máte-li potíže s bojem s Demolishers, Buzz Killer bude nyní krátkou práci s nimi.

Noční klub Weapon Pack

Ocelová trubka spojená s žhavicí trubkou chráněnou kovovým pláštěm. V noci trubka bliká a dává slabé osvětlení. Ale pokaždé, když vyrazíte na kritický zásah, zkumavka vytváří krátký, ale bolestně jasný záblesk, který zablokuje všechny nepřátele v dosahu a jejich provedení je pouhým formalitám.

Lakárna Weapon Pack

Improvizovaná zbraň připomínající hrabání, ale rozhodně mnohem smrtící. Jeho dlouhý robustní hřídel je korunován hrotem šesti drcených čepelí, které hluboko prořezávají do nepřátelského masa. S Lacerator můžete provádět široké houpání, které se bolestivě zranění více cílů najednou!

Konstabilní zbraňový balíček

Constable je tvrdý policejní obušok zabalený v elektrifikovaném ostnatém drátu. Jako by to nestačilo, je to špičatá hlava, která generuje výbojky podobné plazmatu - elektricky řídil ty, kteří se odvážili přijít příliš blízko.

Ninja Outfit

Dejte masku japonského vraha a promíchejte do stínu karanténní zóny.

Urban Explorer Outfit

Připravte se hlouběji do džungle města s ochrannou vestou, kolenami a robustními botami.

Zvláštní agentové oblečení

Šaty ve stylu a eleganci, jak rozkládáte zombie ve fontánech krve
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.