Empathy Path of Whispers

Empathy Path of Whispers

Cena: 483,00 Kč
bez DPH: 399,17 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Iceberg Interactive
S mžouráním proti světlu vstupujete do světa, který vypadá jako rozbitý na kousky a téměř mrtvý. Přesto je tu pulz, který mírně bije v zadní části mysli. Co se stalo v tomto místě, kde lidé jsou pryč a jejich vzpomínky se ozývají v tichu? Kde se emoce objevují jako fyzické věci, visí ve vzduchu, čekají na někoho…

Empathy: Path of Whispers je atmosférická a příběhem řízená dobrodružná hra, kde prozkoumáte zdánlivě opuštěný svět prostřednictvím emocí a vzpomínek lidí, kteří jej kdysi obývali, a snaží se obnovit ztracenou rovnováhu světa, když procházíte svou minulostí. Se silným zaměřením na vyprávění a zkoumání se hráči ocitnou v surrealistickém světě vytvořeném z emocí a vzpomínek lidí, které mohou být manipulovány a prozkoumány. Tyto ztracené vzpomínky jsou klíčem k přestavbě rozpadajícího se světa zpět do jeho bývalého stavu, objevování jeho tajemné minulosti a zastavení hrozící apokalypsy. Prostřednictvím své inovativní narativní mechaniky bude hra vyzývat hráče k tomu, aby prozkoumal a pochopil podivný svět, ve kterém cestuje.

Vlastnosti hry:

  • Objevte a prozkoumejte vzpomínky jiných lidí, abyste změnili svět kolem sebe, vyřešili hádanky a získali přístup k novým oblastem.
  • Projděte podivný svět a odhalte to, co spustilo tichou apokalypsu.


  • Postupujte podle vyprávění, jak se vyvíjí, propojeného s vaším průzkumem.
  • Vyzkoušejte tento příběh prostřednictvím několika pohledů první osoby a využijte své rozumu k tomu, abyste společně uspořádali události.

Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.