Eternam

Cena: 73,00 Kč
bez DPH: 60,33 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Piko Interactive LLC
Gratuluji, Don Jonz! Právě jste vyhráli virtuální dobrodružnou dovolenou na Eternamu, největším a nejlepším planetárním Funparku v galaxii.

Tvrdě pracující mezigalaktičtí vesmírní maršálové, jako jste vy, si zaslouží zažít tu nejlepší bránu. Cestujte 3D krajinou do více než půl tuctu minulých lidských dob, obývaných životními bio-tech stvořeními, která nabízejí poznámky v tváři. Od věku faraonů a říše středověkých rytířů po francouzskou revoluci a dále budete mít dobrodružství na celý život ... nebo několik.

Ale "Pane Jonzi, je tu mírný problém ... Dragooni stále obývají Eternam, který chce regenerovat park a spojil své síly s vaším archivní rivalem Mikhalem Nukeem." Plánují zničit vaši dovolenou velkým způsobem!

Alespoň se můžete spolehnout na pomoc od krásného Tracyho, technika v koordinačním týmu Eternam. Bohužel, aby unikla Nukeovým zlým spojkám ,, se dematerializovala do počítačové sítě Funpark, takže Tracy bude komunikovat pouze prostřednictvím obrazovky počítače.

Budete potřebovat intuici, odvahu , vtip, diplomacie, šarm a neskutečný smysl pro humor. Eternam můžete zachránit pouze vy a sami. Ale kdo by nevydržel všechny výzvy, aby získal Tracyho úsměv. Takže ... Užijte si svou dovolenou, pane Jonzi!
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.