Hakuoki Edo Blossoms

Hakuoki Edo Blossoms

Cena: 386,00 Kč
bez DPH: 319,01 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Idea Factory International
Toto remasterované vyprávění milované vizuální romány Hakuoki je pokračováním Hakuoki ™: příběh Kyoto Winds a zaměřuje se na příběh stanovený v Edovi, druhé části této dvoudílné série. Mladý Chizuru, který bojuje podél Shinsengumi, bude milovat romány slavných válečníků japonského období Bakumatsu prostřednictvím řady poutavých příběhů a dramatických událostí. Ponořte se hlouběji do srdcí a tajemství každého válečníka svobodného mládence, když prozkoumáte svět Hakuoki a procházíte jeho prolínáním, rozvětvujete příběhy, abyste odemkli více zakončení. Najděte skutečnou lásku na cestě do Eda - vaše rozhodnutí rozhodují o vašem osudu!

Klíčové funkce
  • Začněte výběrem jednoho z 12 hezkých mládenců a zamilovejte se do nejslavnějších válečníků japonské historie. Pak zažijte další příběhy s jiným válečníkem.
  • Prozkoumejte nádherný svět Hakuoki skrze vyprávění, která odemknou větvení příběhů a až 30 různých zakončení.
  • Dramatická romantika, přátelství a zrada se odehrávají na obrazovce prostřednictvím plynulé animace, živého umění a podrobných CG.

* Úpravy her vytvořené v jednom jazyce nelze načíst při hraní v jiném jazyce. Změňte prosím jazyk prostřednictvím klienta Steam, abyste vybrali požadovaný jazyk.
Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.