Headsnatchers

Cena: 241,00 Kč
bez DPH: 199,17 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Iceberg Interactive
Neztrácejte hlavu!Headsnatchers to je šíleně zábavná divoká party hra pro více hráčů. Vyberte si jednu z mnohých hlav a snažte se ji udržet na svých ramenou, zatímco se snažíte připravit o hlavu své spoluhráče. Jakmile popadnete hlavu soupeře, rozsvítíte s ní tabuli výsledků. Pouze s rychlými reflexy můžete získat zpět vlastní hlavu a vyhnout se ponížení a hanbě. Hrajte online nebo offline ve čtyřech různých herních režimech ve více než 25 unikátních prostředích, z nichž každé má různá pravidla a atributy. Pandemonium vystaví vaše přátelství skutečné zkoušce.Vyberte si z více než 100 jedinečných hlav nebo si ji vytvořte dle vlastního vkusu pomocí editoru.
Plně interaktivní prostředí vám umožní nastavit pasti, ničit objekty a dokonce i přivolávat gigantická, chapadlovitá mořská stvoření. Všechno je možné.Každý herní úsek je unikátní a obsahuje vlastní sadu pravidel a zbraní. Říká se, že různorodost je kořením života.Klíčové vlastnosti:

  • Online a lokální multiplayer pro až 4 hráče


  • 4 herní režimy, více než 25 unikátních úrovní pro šílenou zábavu


  • Režim pro jednoho hráče


  • Přizpůsobte si svou postavu a vyberte si z více než stovky šílených hlav


  • Pomocí grafického editoru vytvářejte vlastní hlavy

Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.