Mortal Kombat 11

Doporučujeme
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Cena: 664,00 Kč
bez DPH: 548,76 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Warner Bros. Interactive En.

Multilicence:

Mortal Kombat 11

Hráči Mortal Kombat začínají se stejným vybavením a podobou, z nichž většina pak může být upravena tak, aby vyhovovala jejich preferencím. Vzhled avataru nemá žádný vliv na schopnosti postavy, takže si hráč může přinést všechny své estetické chutě, aniž by jeho avatar na rozdíl od některých jiných her oslabil nebo oslabil. Existuje celkem dvacet pět hratelných postav, mnoho s fascinujícími a přesvědčivými příběhy, které dávají každému hráči velký výběr, pokud jde o vzhled, agresi, obranu atd. Hlavním rysem této verze časové osy Mortal Kombat je prvek cestování časem. To je ideální pro starší hráče, kteří si nostalgicky nahlédnou do předchozích her, zatímco novější hráči uvidí staré příběhy. Tato fascinující funkce vede k velmi odlišným výsledkům - a jiným výsledkům, než jaké hráči požadují!

Jednou z nových úprav v této hře je představení Fatal Blows. Nejsou k dispozici po celou dobu, jsou použitelné pouze tehdy, když vaše úroveň zdraví klesne na nebezpečné minima. Jsou jakousi krajní možností, konečné vzteklosti, aby se pokusili dostat svého soupeře dříve, než vás dokončí. Měřiče útoku a obrany jsou nyní oddělené, takže můžete posílit svůj útok, aby byl útok obzvláště silný, nebo můžete posílit obranu pro mazaný útěk nebo protiútoky, aniž byste spotřebovali příliš mnoho energie. Výukový program vás pomocí těchto nových funkcí rychle a snadno porozpráví a vy budete rychle bojovat o úspěch.

Způsoby, jak hrát Mortal Kombat

Příběhový mód

Jak bylo uvedeno výše, zadní příběh pro MK je nyní dlouhá a komplikovaná sága hodná publikace jako samostatná kniha nebo film. Zahrajte si hru, dokud nedosáhnete jednoho ze dvou oficiálních zakončení - nebo nevyjděte z kánonu a vytvořte si svůj vlastní konec!

Bojový režim

Krev šplouchá všude, když si jen užíváte nepříjemné, ale vynalézavé způsoby, jak malovat gore kolem, a vytáhnout všechny, které vidíte. Prozkoumejte otevřenou mapu a najděte cíle nebo postupujte podle pokynů na obrazovce. Stačí si na to vzít svůj vlastní žízeň!

Kryptův režim

Jedná se spíše o dílčí hru než režim a může vám ušetřit některé z výše uvedeného broušení. Drancujte ostrov za poklady a jiné kořisti, rozbíjejte zdi a otevírajte truhly, abyste získali zlato a další cennosti, které pak můžete použít k nákupu upravených kůží, zbraní a lovných zařízení, tajných vstupů a dokonce i ke změně chování AI ve svůj vlastní prospěch.

Mortal Combat 11 pro PC je možné zakoupit za okamžitou hru za zlomek jeho maloobchodní ceny. Obdržíte oficiální klíč a budete moci hrát hru během několika sekund. Hrajte chytře. Plať méně.
V současné době hraje na Steam 1320 hráčů

Návod pro Aktivaci

1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.

 Trailer Mortal Kombat 11