Re-Legion

Cena: 180,00 Kč
bez DPH: 148,76 Kč
Platforma: Steam | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: 1C Company
Seznamte se s futuristickou technokratickou společností a převezměte roli proroka v této kyberpunkové RTS hře. Sepište dogmata, konvertujte občany a začleňte je do své sekty. Přeměňte je na válečníky, bojujte s bezvěrci a změňte své ideály na nejmocnější náboženství!

Ve hře Re-Legion sledujete cestu Eliona, od osamělého proroka až po hlavu nejmocnějšího náboženství ve městě. Re-Legion nabízí alternativu ke standardnímu řízení ekonomiky a zdrojů v RTS hrách. Hra vám umožňuje změnit obyčejné občany na vaše následovníky. Noví členové sekty rozšiřují možnosti tohoto náboženského kultu, vydělávají kybernetické mince, za které si můžete koupit vylepšení, modlením posilují víru a získavají speciální schopnosti, hackováním budov a reklamních tabulí rozšířují kontrolu nad územím, konvertují ostatní občanů nebo bojují s nepřátelskými jednotkami a bezvěrci.


Celkový směr operace sekty je definován zvolenými dogmaty. Od mírumilovného náboženství až po nenávist vůči nevěřícím - každé z desítek dogmat definuje způsob, jakým se sekta bude snažit dosáhnout svých cílů. Bez ohledu na způsob, který si vyberete, vaši stoupenci budou spolupracovat na vybudování silného kultu.

 

Vlastnosti hry:

  • Jedinečná RTS mechanika, která umožňuje získávat nové jednotky konvertováním občanů
  • li>Transparentní, futuristická, cyberpunková grafika s temnou atmosférou
  • Příběh pro dospělé se zajímavým pozadím a výběrem morálních rozhodnutí
  • Speciální mechanika pro kontrolu území pomocí hackování
  • Možnost hrát hru mnohokrát, a to jak v režimu single, tak v režimu pro více hráčů


 


Návod pro Aktivaci
1. Pokud nemáte účet STEAM, Vytvořte si jej ZDE .
2. Nahoře vpravo stáhnout, nainstalovat a spustit instalátor STEAM
3. Po úspěšném spuštění a přihlášení se do STEAM klienta, kliknout dole vlevo na tlačítko plus a aktivovat produkt na Steamu, kde vepíšete obdržený aktivační klíč
4. Po úspěšné aktivaci je hra dostupná v záložce v knihovně her.