Windows 10 Pro

Doporučujeme
Windows 10 Pro

Windows 10 Pro

Cena: 4 114,00 Kč
bez DPH: 3 400,00 Kč
Dodání: E-mailem
Licence: Nová
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Microsoft

Multilicence:

Windows 10 Pro

Operační systém Windows 10 vám poskytuje svobodnou práci tím, že vám poskytuje přístup k působivé knihovně oficiálních a neoficiálních nástrojů. Pro verze operačního systému vám nabízí pokročilejší ochranu, obchodní funkce, jako je vytváření virtuálních strojů, způsoby dálkového ovládání zařízení a mnoho dalšího.

Edice Pro pro vaši bezpečnost a podnikání

Verze Pro Windows 10 obsahuje řadu užitečných funkcí, které nejsou obsaženy v edici Home. Mezi nejdůležitější patří pokročilé zabezpečení vašich dat a souborů, které mohou být chráněny šifrováním Bitlocker. Nástroj BitLocker zašifruje Vaše soubory na disku nebo na vyměnitelných úložných zařízeních.

Bezpečně spravujte své podnikání

Windows 10 Pro nabízí mnoho funkcí, které jsou užitečné, pokud také podnikáte. Díky Azure Active Directory nebylo řízení Vašeho podnikání nikdy tak jednoduché a efektivní. Zapiště si své nápady v aplikace a spravujte je pomocí Azure, protože zde máte k dispozici všechny potřebné nástroje, které potřebujete k vytváření a implementaci a správě aplikací.

Microsoft Intune

Tato aplikace umožňuje spravovat zařízení Windows, iOS, macOS a Android z jediného zařízení. Cloudové služby jsou nyní distribuovány globálně, což vám dává možnost spravovat údaje poskytované vašim zaměstnancům a partnerům za účelem vyšší produktivity. Intune chrání všechna data Office 365 a nyní se do nich můžete nahlédnout ze svého mobilního zařízení. Navíc, pokud máte nějaké problémy, služby globální podpory jsou vždy připraveny vám pomoci.

Klíčové vlastnosti

Získejte maximum ze své práce a vytvořte produktivní prostředí pro své zaměstnance;
Pociťte svobodu a bezpečnost při používání zařízení s pokročilými bezpečnostními funkcemi;
Spravujte své aplikace pomocí Azure Active Directory;
Použijte funkci Autopilot a už se s aktualizacemi neobtěžujte;
Ovládejte všechna zařízení z jednoho počítače.