Avast Business Antivirus

Nejprodávanější
Avast Business Antivirus

Avast Business Antivirus

Dodání: E-mailem
Typ licence: Elektronická
Čeština: Ano
Domácí nebo firemní: Firemní
Platforma: Windows | PC
Dostupnost: Do 2 pracovních dnů
Výrobce: Avast Software s.r.o.
Druh licence:
Délka trvání (roky):
Cena: 830,00 Kč
bez DPH: 685,95 Kč
Cena celkem: 685,95 Kč

Multilicence:

Avast Business Antivirus

 

Avast Business Antivirus nabízí množství funkcí souvisejících se zabezpečením, soukromím a výkonem, které chrání Váš počítač před malwarem, chrání vaše osobní údaje a zajistí hladký chod vašeho systému. Pokud jde o ochranu před malwarem, Avast málokdy zklame, zvláště v posledních letech. V testech detekce malwaru již delší dobu dosahuje trvale vysokých známek a jeho skenovací jádro v reálném čase využívá poměrně omezené množství systémových prostředků.

 


 

Avast Business Antivirus obsahuje čtyři štíty

 

Antivirus od Avastu sestává ze čtyř štítů, jež fungují v reálném čase – ze souborového štítu, webového štítu, e-mailového štítu a behaviorálního štítu. Díky nim dokáže komplexně chránit před dnešními hrozbami.

 

Souborový štít

Blokováním hrozeb zajišťuje plynulý chod vaší firmy. Souborový štít rychle analyzuje spouštěné soubory, zda neobsahují malware.

 

Webový štít

Webový štít testuje stránky používající protokoly HTTP a HTTPS na přítomnost malwaru a jiných nebezpečí. Dále také ověřuje certifikáty webových stránek a nijak vás při prohlížení internetu neruší.

 

E-mailový štít

Umožněte pracovníkům bezpečné procházení internetu, hledání i práci s e-mailem. Poštovní štít testuje přijaté e-maily na přítomnost malwaru

 

Behaviorální štít

Sleduje všechny aktuálně spuštěné programy v reálném čase. Pokud zjistí neobvyklé chování (například soubor PDF, který se snaží otevřít webovou adresu), zablokuje je a upozorní vás.

 


 

Avast Business Antivirus dále obsahuje ochranu 

 

Firewall

V porovnání s integrovaným firewallem ve Windows nabízí lepší ochranu odchozích datových přenosů a více možností nastavení. Tiše sleduje veškeré datové přenosy a porovnává je s daty od 400 milionů uživatelů po celém světě, abyste byli chráněni.

 

Anti-spam

Pachatelé phishingových útoků a další hrozby útočí především přes e-mail. Anti-Spam vás chrání před spamem a podezřelými e-maily. Dokonce si můžete nastavit, jak přísně má kontrolovat příchozí poštu.

 

SmartScan

Na jedno kliknutí vyhledá viry, problémy se sítí či potíže s výkonem a zjistí dostupnost aktualizací softwaru či nových funkcí. Po dokončení se zobrazí výsledky jednotlivých testů a program u nalezených problémů

nabídne nástroje nebo návrhy na jejich opravu.

 

Sandbox

Pokud si bezpečností nějakého souboru či aplikace nejste jistí, můžete je spustit v zabezpečeném virtuálním prostředí, které je izolováno od zbytku počítače. Nehrozí vám tím žádná ztráta dat ani poškození softwaru. Soubory lze v Sandboxu spouštět pouhým kliknutím a můžete je ponechat spuštěné, jak dlouho potřebujete. Poté, co Sandbox zavřete, se veškeré změny provedené daným spustitelným souborem odstraní.

 

Kontrola wifi sítě

Tato nová funkce testuje sítě na přítomnost zranitelných zařízení či kompromitujících služeb. Pokud najde nějaký bezpečnostní problém, pomůže vám s jeho odstraněním. 

 

Ověřené weby

Malware vás dokáže přesměrovávat na jiné stránky. Například po zadání adresy internetového bankovnictví je uživatel přesměrován na falešné stránky, které vypadají úplně stejně jako stránky skutečné. Funkce Ověřené weby dokáže malware zastavit tím, že šifruje komunikaci mezi chráněným zařízením a našimi servery DNS. Můžete si tak být jistí, že při každém zadání webové adresy se vám otevře ta správná stránka.

 

Záchranný disk

Umožňuje vám vytvořit startovací disk s nainstalovaným Avastem. Pokud je váš počítač infikován do té míry, že jej ani nedokážete řádně spustit, díky tomuto disku jej můžete obnovit do původního stavu.

 

CyberCapture

CyberCapture je vlastní cloudová technologie Avastu, která analyzuje bezpečnost neznámých souborů v reálném čase. Bezpečně izoluje neznámé soubory v cloudu, podrobněji je zkoumá a automaticky spolupracuje s Virovou laboratoří Avast ve snaze urychlit celou analýzu. Nástroj CyberCapture každodenně analyzuje přes 10 000 nových souborů, čímž vás chrání před nejnovějšími hrozbami.

 


 

Systémové požadavky

Operační systém: Windows: 10, 11, Windows Server 2016, 2012 R2 nebo 2008 R2

CPU: min. Intel Pentium 1,5 GHz nebo rychlejší (doporučen 1,8 GHz)

Paměť: 512 MB paměti RAM a vyšší

Místo na disku: 2GB a více

Prohlížeč: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome