Mahjong hry

Mahjong je tradiční čínská společenská hra, která se stala populární po celém světě díky svému návykovému charakteru a hlubokým strategickým prvkům. Tato hra kombinuje štěstí s dovednostmi a je oblíbená mezi hráči různého věku a kulturního pozadí. V tomto článku se podíváme na historii, pravidla a základní strategie hry mahjong.

Číst dále

Počítačové hry pro děti od 6 let

Počítačové hry nejsou jen zábavnou záležitostí pro starší hráče; existuje také mnoho her navržených speciálně pro mladší hráče. Pro děti ve věku 6 let a starší existuje široká škála her, které jsou vhodné nejen pro zábavu, ale také pro rozvoj kognitivních dovedností. Tyto hry podporují učení, kreativitu a kooperativní hraní.

Číst dále

Počítačové hry

Existuje nepřeberné množství počítačových her, které zahrnují různé žánry, tematiky a herní zážitky. Zde je seznam několika různých žánrů a několika populárních her v každém z nich

Číst dále

Hry pro dva

Vývoj počítačových her umožnil hráčům po celém světě vstoupit do virtuálních světů a zažít dobrodružství, která by jinak zůstala nevyzkoušena. Ačkoliv hraní her často bývá vnímáno jako individuální aktivita, existuje celá řada titulů, které se zaměřují na společnou zábavu dvou hráčů. Tato zkušenost přináší interaktivní a zábavný způsob propojení mezi hráči, ať už jsou to přátelé, rodinní příslušníci nebo dokonce páry.

Číst dále

The Sims 4 zdarma na Epic Games

Společnost Epic Games oznámila, že základní hra The Sims 4 je nyní dostupná zdarma na své platformě. Tato zpráva určitě potěší miliony hráčů, kteří se chtějí ponořit do virtuálního světa a zažít jedinečný životní simulátor. Nicméně, ačkoliv základní hra je zdarma, datadisky a rozšíření stále vyžadují dodatečný nákup.

Číst dále

 

Novinka
Skladem, obratem na e-mail
Street Fighter 6 Ultimate Edition
2 996,32 Kč
2 476,30 Kč bez DPH