OEM licence

OEM licence (Original Equipment Manufacturer) licenční model je jedním z typů licencí, které se používají pro software. Tyto licence se používají k distribuci softwaru s hardwarem, jako jsou počítače, tablety nebo smartphony. OEM licence umožňují výrobcům hardware zakoupit software a integrovat ho do svých výrobků.

Číst dále

ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je nástroj na rychlou jednorázovou kontrolu virů. Pokud jste často online a nechráníte svůj počítač, tak si můžete zkusit zdarma stáhnout ESET Online Scanner, který Vás může upozornit na škodlivé adware programy a různé druhy ransomwarů. ESET nabízí ke stažení zdarma svůj jednorázový bezpečnostní antivirus s poslední databází hrozeb. Stačí pouze stáhnout a spustit test.

Číst dále

Co je Microsoft Silverlight?

Microsoft Silverlight je plugin prohlížeče, který měl uživatelům pomoci snadněji streamovat videa a používat webové stránky. Jeho sada pro vývoj softwaru (SDK) a další zdroje jsou stále k dispozici ke stažení zdarma .

Číst dále

Co je Microsoft Stream?

Microsoft Stream je platforma pro ukládání, sdílení a spolupráci videa. Stream je obdobou interní video platformy pro firemní uživatele, jako je kříženec mezi SharePointem (tradičně používaným hlavně pro dokumenty) a soukromou verzí YouTube

Číst dále

Co je Microsoft Authenticator?

Microsoft Authenticator je jednou z aplikací, která poskytuje jednorázové přístupové kódy nejen pro účty a produkty Microsoft, ale i pro další weby a produkty, které využívají dvoufaktorové ověřování.

Číst dále

Co je Microsoft Sway?

Microsoft Sway je podobný PowerPointu v tom, že oba lze použít k vytvoření poutavých a informativních prezentací . Ale zatímco PowerPoint se soustředí na formát prezentace, aplikace Sway jsou rozmanitější.

Číst dále

Vzdálená plocha

Vzdálená plocha je program nebo funkce operačního systému, která umožňuje uživateli připojit se k počítači z jiném místě, zobrazit plochu tohoto počítače a pracovat s ní, jako by byla místní.

Číst dále

TeamViewer QuickSupport

TeamViewer QuickSupport je aplikace, která umožňuje vzdálené ovládání všem uživatelům TeamViewer tím, že jim poskytne vaše ID a heslo pro připojení. Obsahuje několik nastavení, která lze bez problémů konfigurovat.

Číst dále

ESD licence

ESD licence znamená, že je produkt po zakoupení odeslán formou elektronické licence zákazník obdrží aktivační klíč emailem. Nejedná se o krabicovou verzi (CD,DVD).

Číst dále

Ashampoo UnInstaller

Ashampoo UnInstaller je softwarový program, který je dodáván s několika chytrými nástroji pro úplné odstranění nainstalovaných aplikací z pevného disku bezpečným způsobem a bez zanechání stop.

Číst dále

Sticky Password

Sticky Password je správce hesel, který vám pomůže udržet vaše kontrasignace v bezpečí a zároveň k nim mít snadný přístup. Kromě hesel může aplikace ukládat také záložky, údaje o identitě a bezpečné poznámky.

Číst dále

TeamViewer

Ovládejte na dálku jakýkoli počítač po celém světě, snadno přenášejte soubory, pořádejte schůzky a prezentace s více uživateli to je TeamViewer.

Číst dále

Novinka
Nejprodávanější
Skladem
Microsoft Windows 11 Pro
5 327,99 Kč
4 403,30 Kč bez DPH