Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Dodání: E-mailem
Platforma: GOG.com | PC
Dostupnost: Skladem, obratem na e-mail
Výrobce: ESD GAMES
Cena: 814,21 Kč
bez DPH: 672,90 Kč
Cena celkem: 672,90 Kč

Multilicence:

Cyberpunk 2077

 

Cyberpunk 2077 je akční adventura s otevřeným světem zasazená do Night City, megapole, jejíž obyvatelé jsou posedlí mocí, půvabem a úpravami těla. Ujmete se role V, žoldáka bez zákona, který hledá jedinečný implantát – klíč k nesmrtelnosti. Kyberware, sadu dovedností a herní styl vaší postavy lze upravit, jak si přejete. Prozkoumejte rozlehlé město, kde vaše rozhodnutí všechno změní.

 


 

Cyberpunk žoldák

 

Staňte se Cyberpunkem, městským žoldákem vybaveným kybernetickými vylepšeními a staňte se legendou v ulicích Night City. Vstupte do rozsáhlého otevřeného světa Night City, místa, které nastavuje nové standardy pro grafiku, složitost a hloubku hry. Přijměte nejriskantnější práci svého života a vydejte se na cestu po klíči k nesmrtelnosti.

 

Cyberpunk 2077 je hra na hrdiny založená na stejnojmenné šabloně pera a papíru z roku 1988 od Mikea Pondsmitha. Vyvíjí ho CD Projekt Red a využívá Red engine známý ze Zaklínače. Svět Cyberpunku 2077 je technologicky vyspělý, ale společensky nefunkční a zdegenerovaný – podobně jako ve filmu Blade Runner. Hráči si mohou vylepšit svou postavu pomocí implantátů a dovedností nebo vylepšit zbraně pomocí příloh. Příběh je vyprávěn nelineárně, což má za následek, že rozhodnutí hráče mají skutečné důsledky.

 


 

Night City

 

Night City je rozděleno do šesti regionů, které se od sebe nemohou více lišit. Corporate City Center je chloubou města, kde sídlí všechny korporace a kde je všeho dostatek. Watson je plný malých trhů a bazarů v úzkých uličkách, zatímco jeho obyvatelé jsou směsicí různých asijských kultur. Westbrook obývá pracovitý mix obyvatel střední a vyšší třídy, kteří se rádi baví. Heywood je obrovské předměstí se stejně velkým problémem gangů. Pacifica je nejnebezpečnější oblastí v celém městě. Chudoba, gangy a drogy – chaos je král. Santo Domingo je místo, kde tento průmysl žije. Zde se nacházejí všechny elektrárny a průmyslové závody.

 


 

Doporučená konfigurace

 

Procesor: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G

RAM: 12 GB

Operační systém: Windows 10 64-bit

Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 590

Velikost na disku: 70 GB