ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je nástroj na rychlou jednorázovou kontrolu virů. Pokud jste často online a nechráníte svůj počítač, tak si můžete zkusit zdarma stáhnout ESET Online Scanner, který Vás může upozornit na škodlivé adware programy a různé druhy ransomwarů. ESET nabízí ke stažení zdarma svůj jednorázový bezpečnostní antivirus s poslední databází hrozeb. Stačí pouze stáhnout a spustit test.


Program vás upozorní na potenciální hrozby i nechtěné aplikace a případně je přesune do karantény. Nestačí vám jednorázová bezpečnostní antivirová kontrola a chcete dlouhodobou spolehlivou ochranu proti virům a dalším internetovým hrozbám? Vyzkoušejte na 30 dnů pokročilejší automatickou ochranu ESET Internet Security, která Vám poskytne komfortní a spolehlivou ochranu.

 

V případě, že chcete zodpovědně řešit bezpečnost vaší firmy, tak se určitě podívejte do sekce zaměřené na internetovou bezpečnost pro firmy. Technologie ESET nabízí mnohem více než jen obyčejný antivirus. ESET je dlouhodobou jedničkou v komplexní ochraně větších i menších firem v České republice.

Výhody ESET Online Scanner

Test vašeho antiviru - kontrolu můžete spustit i když máte již některý antivir nainstalovaný.

Prověřená technologie - antivirových technologiím ESET důvěřuje více než miliarda lidí po celém světě.

Zdarma a snadno použitelný - program na jednorázový test virů nainstalujete rychle a bez jakékoli registrace

Odhalí i nové zero-day hrozby - program si po instalaci stáhne nejaktuálnější databázi hrozeb.

 

Zdrama ke stažení  ESET Online Scanner

Novinka
Nejprodávanější
Skladem
Microsoft Windows 11 Pro
5 327,99 Kč
4 403,30 Kč bez DPH