Street Fighter 6 Ultimate Edition

Street Fighter 6 Ultimate Edition

Dodání: E-mailem
Platforma: Steam | PC
Délka trvání licence: bez časového omezení
Počet zařízení: 1 zařízení
Dostupnost: Skladem, obratem na e-mail
Výrobce: ESD GAMES
Cena: 2 996,32 Kč
bez DPH: 2 476,30 Kč
Cena celkem: 2 476,30 Kč

Multilicence:

Street Fighter 6 Ultimate Edition

 

Fanoušci bojových her a příznivci kultovní série Street Fighter mají důvod k nadšení. Capcom, vývojářská společnost stojící za touto legendární franšízou, oznámila Street Fighter 6 Ultimate Edition, která slibuje revoluční zážitek pro hráče po celém světě. Po úspěchu Street Fighter V se tento nový titul těší velkému očekávání a již nyní slibuje mnoho novinek pro fanoušky.

 


 

Street Fighter 6 Ultimate Edition: Nový rozšířený zážitek pro fanoušky bojových her

 

Nové postavy a bojové styly

Street Fighter 6 Ultimate Edition přináší do hry řadu nových postav s unikátními bojovými styly. Capcom slibuje, že hráči se mohou těšit na mnoho překvapení a různorodost v herním stylu postav. Každá postava bude mít svůj vlastní příběhový arch, který se bude prolínat s celkovým narativem hry.

 

Grafický a zvukový upgrade

Grafický design byl vždy jedním z klíčových prvků série Street Fighter, a Street Fighter 6 Ultimate Edition se nezastavuje. Hra přichází s moderní grafikou, která využívá nejnovější technologie a detaily postav jsou úžasně realistické. To všechno přispívá k dojmu, že se hráči ponoří do bojové akce.

Zvukový design také prošel vylepšením. Hudba a zvukové efekty vám zajistí neopakovatelný audiovizuální zážitek, který vás vtáhne do světa Street Fighteru.

 

Nový online režim

Street Fighter 6 Ultimate Edition se snaží posunout online hraní na vyšší úroveň. S novým režimem a serverovou infrastrukturou se hráči mohou těšit na rychlé a stabilní spojení při soubojích s ostatními hráči po celém světě. Nový turnajový režim umožní organizovat a účastnit se online turnajů a soutěžit o věhlas a odměny.

 

Klasický Street Fighterovský zážitek

I když přináší novinky a inovace, Street Fighter 6 Ultimate Edition si stále zachovává ten klasický Street Fighterovský pocit, který milují fanoušci. Rychlá a taktická akce, precizní ovládání a bohatý seznam úderů a kombinací zůstává zachován.

 

Závěrečné myšlenky

Street Fighter 6 Ultimate Edition představuje novou kapitolu v historii jedné z nejpopulárnějších bojových her všech dob. S novými postavami, grafikou, zvukem a online režimem slibuje hráčům nezapomenutelný zážitek. Pro fanoušky série a nové hráče je toto datum vydání jedním z nejočekávanějších okamžiků roku. Bude zajímavé sledovat, jak se Street Fighter 6 Ultimate Edition bude vyvíjet a jaká dobrodružství přinese hráčům na celém světě.