Avast

Špičková antivirová ochrana, množství funkcí související s ochranou osobních údajů a dokonce i nástroje pro aktualizaci softwaru a bezproblémové používání počítač. Soukromí je v dnešní době velkým problémem a prémiový produkt Avast vám jej může pomoci zajistit. Vaše standardní předplatné poskytuje přístup ke správci hesel, skartovačce souborů, štítu webové kamery a ochraně citlivých údajů.  

Avast produkty

Doporučujeme
Do 2 pracovních dnů
Avast Business Antivirus
830,00 Kč
685,95 Kč bez DPH
Do 2 pracovních dnů
Avast Premium Business Security
1 312,85 Kč
1 085,00 Kč bez DPH
Do 2 pracovních dnů
Avast Essential Business Security
800,00 Kč
661,16 Kč bez DPH

Udržujte svůj počítač čistý a aktuální

Je dobře známo, že zbývající soubory a nepotřebné programy mohou zpomalit váš počítač a využít cenného místa na disku. S Avast se můžete těchto nepotřebných souborů zbavit a dokonce zjistit další software, který může bránit výkonu. Aplikace vám také může pomoci najít aktualizace pro váš software a ovladače zařízení. Zastaralé programy mohou představovat bezpečnostní rizika a zastaralé ovladače mohou snížit výkon a dokonce způsobit selhání. 

Chraňte více zařízení

Pokud se rozhodnete pro předplatné více zařízení, můžete si zajistit několik počítačů se systémem Windows nebo počítačů Mac, jakož i svá zařízení se systémem Android a iOS. Pro všechny tyto platformy jsou k dispozici speciální aplikace. Avast je spolehlivé a funkcemi nabité bezpečnostní řešení, které dokáže udělat vše od detekce škodlivého softwaru, ochrany soukromí online a zrychlení počítače. Je to skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí víc než jen jednoduchý antivirus, a jeho intuitivní uživatelské rozhraní usnadňuje práci.

Potřebujete pomoct s výběrem licence?

 

 

Novinka
Skladem, obratem na e-mail
FIFA 23
656,98 Kč
542,96 Kč bez DPH