Hřebčín U Bílého potoka

Hřebčín U Bílého potoka

Dodání: E-mailem
Platforma: Windows | PC
Čeština: Ano
Dostupnost: Do 2 pracovních dnů
Výrobce: ESD GAMES
Cena: 401,55 Kč
bez DPH: 331,86 Kč
Cena celkem: 331,86 Kč

Multilicence:

Hřebčín U Bílého potoka

 

Vstupte do kouzelného světa koní a dobrodružství ve hře "Hřebčín U Bílého Potoka". Jsme hrdi na to, že vám můžeme představit jedinečnou herní zkušenost, která vás zavede do krásného a realistického prostředí hřebčína, kde můžete získat své vlastní koně, starat se o ně a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. Hřebčín u starého mlýna se stane Tvým novým domovem. Pokus se co nejlépe starat nejen o hřebčín, ale hlavně o koně. Budeš mít hned od začátku spoustu práce, jelikož tvoje jízdárna je v zanedbaném stavu, penzion trpí nedostatkem hostů. To se po Tvém zásahu velmi rychle změní. Vybuduj krásný zážitek pro Tvé hosty v Hřebčín U Bílého potokaOkamžitě necháš stáje, jízdárnu i penzion zrekonstruovat a brzy uvítáš nadšené hosty, kteří budou rádi platit za pobyt na takovém krásném místě. Jakmile svůj hřebčín postavíš trošku na nohy, vrhneš sedo chovu nejkrásnějších zvířat, jaké kdy tato země viděla.

 


 

Proč si vybrat Hřebčín U Bílého Potoka

 

Realistický herní svět: Každý detail hřebčína je věrně ztvárněn, od krmení koní až po čištění boxů. Ponořte se do autentického prostředí a prožijte životní styl hřebčína.

Nádherní koně: Vyberte si ze široké škály plemen a barev koní. Každý kůň má své vlastní chovatelské a charakterové vlastnosti, což znamená, že každý z nich je jedinečný.

Soutěže a výzvy: Připravte své koně na soutěže různých disciplín, včetně drezury, skákání a westernového ježdění. Vyhrané výzvy vám umožní získat ocenění a zlepšit dovednosti svých koní.

Vlastní hřebčín: Stavte a personalizujte svůj vlastní hřebčín. Vytvářejte zázemí pro své koně, včetně prostorných ohrad, pohodlných boxů a krásných pastvin.

Společenství: Připojte se k hráčskému společenství, sdílejte své úspěchy, tipy na chov a výcvik koní, a navazujte nové přátelství se stejně nadšenými hráči.

 


 

Vlastnosti hry

 

  • 9 závodní překážkových tratí (cross country) ve třech různých typech krajiny
  • chov více než 100 druhů koní, trénovaníhříbat na laně, rekreační jízdy na koních
  • obchodní simulace s koněm péče, pozemnístavby, školení a aspekty hodnocení pohostinství