Jak používat Microsoft Authenticator?

Pro ty, kteří již mají účet Microsoft, se můžete přihlásit ke svému účtu a získat okamžitý přístup ke kódům po stažení aplikace pro ověřování. Následuj tyto kroky:

 

1. Na domovské obrazovce aplikace Authenticator klepněte na „Přidat účet“ a klepnutím na příslušnou možnost vyberte, zda chcete přidat osobní účet Microsoft nebo účet pro práci nebo školu.

 

2.  Zvolte, zda se chcete přihlásit pomocí QR kódu nebo pomocí informací o vašem účtu Microsoft. Pokud je to první, pokračujte skenováním kódu poskytnutého vaší aplikací Microsoft. V opačném případě budete muset přidat své uživatelské jméno a heslo. 

 

Chcete-li používat Microsoft Authenticator s webem nebo aplikací jiného výrobce, než Microsoft, musíte mít po ruce QR kód z příslušného webu nebo aplikace, abyste jej mohli naskenovat v aplikaci Authenticator. Způsob získání tohoto kódu se bude lišit v závislosti na webu, programu nebo službě, se kterou jej chcete používat. 

 

Až budete připraveni, klepněte na „Přidat účet“ na domovské obrazovce aplikace Microsoft Authenticator a poté vyberte možnost „Další“. Odtud dejte aplikaci oprávnění k přístupu k fotoaparátu vašeho zařízení, pokud k tomu budete vyzváni, a poté naskenováním QR kódu přidejte aplikaci. Jakmile do aplikace Authenticator přidáte příslušné aplikace nebo účty, můžete je použít, kdykoli se budete potřebovat přihlásit. 

Potřebujete pomoct s výběrem licence ?

 

 

Novinka
Skladem, obratem na e-mail
FIFA 23
656,98 Kč
542,96 Kč bez DPH