Minecraft

Minecraft

Minecraft

Dodání: E-mailem
Platforma: Steam | PC
Délka trvání licence: Elektronická, nová licence, bez časového omezení
Počet zařízení: 1 zařízení
Dostupnost: Skladem, obratem na e-mail
Výrobce: ESD GAMES
Cena: 609,59 Kč
bez DPH: 503,79 Kč
Cena celkem: 503,79 Kč

Multilicence:

Minecraft

 

Ponořte se do magického světa kostek a tajemných dobrodružství s naším exkluzivním produktem - Minecraft! Získejte klíč k nekonečné kreativitě, vzrušení a neomezeným možnostem ve světě, který je tvořen právě vaší představivostí. Minecraft není jen hrou, je to prostředek pro nekonečný výraz tvůrčího ducha a dobrodružství. Ve světě tvořeném kostkami máte plnou svobodu vybudovat si vlastní realitu. Stavte majestátní hradby, malé vesnice nebo ohromné podzemní labyrinty – vaše představy jsou jediným limitem. Dobrodružství v Minecraftu jsou nevyčerpatelná. Bojujte s nebezpečnými bytostmi, objevujte tajemné úkoly a ponořte se do záhadných zámků. S přáteli můžete vytvářet vlastní servery, společně stavit, bojovat nebo prostě objevovat.

 


 

Klíčové vlastnosti Minecraftu

 

  • Nekonečný Svět: Každý svět je generován procedurálně, což znamená, že žádný herní svět není stejný. Explore je nekonečný a plný překvapení.
  • Kreativita na Maximum: Stavte cokoli si dokážete představit. Od prostých domů po komplexní strojovny – vše je možné pomocí různých druhů kostek.
  • Dobrodružství: Odpravte se na cesty, plné nebezpečí, pokladů a záhad. Střetněte se s bytostmi, které vás budou vyzývat a budou vyžadovat vaši odvahu.
  • Multiplayerová Zábava: Hrajte s přáteli na vlastních serverech, spolupracujte na stavbách a bojujte s nepřáteli v týmu.

 


 

Proč si vybrat Minecraft

 

  • Autentičnost: Jsme autorizovaným prodejcem hry Minecraft, takže si můžete být jisti, že nabízíme originální a bezpečný produkt.
  • Neomezená Kreativita: S Minecraftem máte možnost budovat, tvořit a objevovat svět podle vlastních pravidel. Zde se jenom vaše představivost stanovuje meze.
  • Dobrodružství: Skvělý příběhový režim vám umožní projít různými dobrodružstvími, od průzkumu záhadných zámků až po boj s nebezpečnými stvůrami.
  • Multiplayerová Zábava: Zahrajte si s přáteli na vlastních serverech a sdílejte své tvorby s celým světem.
  • Komunita: Minecraft má obrovskou komunitu hráčů, tvůrců a fanoušků. Připojte se a buďte součástí tohoto jedinečného společenství.

 


 

Návod na aktivaci elektronického klíče 

 

1. Zaregistrujte se na stránkách Majong https://account.mojang.com/register - vyplňte všechna pole registračního formuláře a potvrďte pravidla používání, poté formulář odešlete tlačítkem „Register“. Následně klikněte na odkaz v emailu, který vám byl doručen od Majong – potvrdíte tím svou registraci.

2. Poté se na váš ověřený účet přihlaste na oficiální stránce vydavatele https://account.mojang.com/login . Na stránce https://account.mojang.com/redeem zadejte aktivační klíč včetně pomlček a dokončete aktivaci kliknutím na „Redeem“.

3. Po zadání klíče si na další stránce zvolíte jméno pro profil ve hře. Pozor, toto jméno je již pro samotnou hru. K přihlašování k Vašemu účtu na stránkách vydavatele budete používat standardně email a heslo. Po vepsání jména se Vám vedle políčka objeví zeleně nebo červeně napsáno, zda je toto jméno k dispozici, anebo je už zabrané. Poté odsouhlaste podmínky a klikněte na tlačítko „Choose name“.

4. Na další stránce již můžete stáhnout instalátor hry. Klikněte v sloupci „Download game“ na ikonku Vašeho operačního systému. Po stažení instalátoru a jeho spuštění pokračujte dle instrukcí. Následně se stačí přihlásit pomocí vašeho emailu a zvoleného hesla.