Kde stáhnout Windows 11 ISO?

ISO soubor Windows 11 je obraz disku, který obsahuje kompletní instalační balíček operačního systému. To znamená, že obsahuje veškeré soubory a složky potřebné k instalaci Windows 11 na vašem počítači.

Číst dále

Jak přejít z Windows Home na Windows Pro?

Pokud používáte Windows 10 Home a potřebujete některé funkce, které jsou k dispozici pouze v edici Windows 10 Pro, můžete snadno upgradovat na Windows 10 Pro bez nutnosti přeinstalování systému. Následující postup vám ukáže, jak to udělat.

Číst dále

Jak aktualizovat Microsoft Teams?

Je důležité pravidelně aktualizovat Microsoft Teams, abyste z něj měli co nejlepší zážitek. Pokud si nejste jisti, jak na to, ukážeme vám, jak aktualizovat Teams na zařízeních Windows, Mac, Linux, iPhone, iPad a Android.

Číst dále

Jak vytvořit obsah ve Wordu?

Použití obsahu v dokumentu usnadňuje čtenáři navigaci. Obsah můžete vložit do Wordu z nadpisů použitých v dokumentu a poté jej můžete aktualizovat po provedení změn v dokumentu. Zde je návod, jak na to. 

Číst dále

Jak odstranit pozadí obrázku v PowerPointu?

Máte spoustu možností pro úpravu obrázků v PowerPointu. Můžete oříznout fotografii , rozmazat obrázek a převrátit obrázek . Ale jednou z nejlepších funkcí pro úpravu obrázků v PowerPointu je možnost odstranit pozadí .

Číst dále

Jak používat Microsoft Authenticator?

Microsoft Authenticator je jednou z aplikací, která poskytuje jednorázové přístupové kódy nejen pro účty a produkty Microsoft, ale i pro další weby a produkty, které využívají dvoufaktorové ověřování.

Číst dále


Novinka
Skladem, obratem na e-mail
FIFA 23
656,98 Kč
542,96 Kč bez DPH