Winrar

WinRAR je osvědčený software pro kompresi a dekompresi souborů, který se stal nezbytným nástrojem pro miliony uživatelů po celém světě. Jeho schopnost výrazně snížit velikost souborů a složek, a to při zachování jejich integritu, usnadňuje archivaci, sdílení a zálohování dat. S podporou široké škály kompresních formátů, jednoduchým uživatelským rozhraním a pokročilými funkcemi, jako je šifrování a rozdělování archivů, WinRAR nabízí uživatelům kompletní řešení pro efektivní správu souborů. S více než dvaceti lety historie je WinRAR synonymem pro spolehlivost a výkon v oblasti komprese souborů.

Bezproblémová instalace

Během procesu instalace získáte možnost přidat funkce WinRAR do nabídky po kliknutí pravým tlačítkem, čímž se urychlí operace komprese a extrakce. Pokud si v tomto okamžiku nejste jisti integrací shellu, můžete ji jednoduše přeskočit a povolit ji později v okně Nastavení.

Pokud se rozhodnete využít této funkce, budete moci vytvářet nové archivy a extrahovat obsah balíčku kliknutím pravým tlačítkem na libovolný soubor ve vašem počítači. Položky v těchto podnabídkách si navíc můžete přizpůsobit tak, že je snadno odeberete nebo přidáte.

 

Nejprodávanější TOP program je v češtině
Do 2 pracovních dnů
WinRAR pro právnickou osobu
905,00 Kč
747,93 Kč bez DPH
program je v češtině
Do 2 pracovních dnů
WinRAR pro fyzickou osobu
860,00 Kč
710,74 Kč bez DPH

Podporuje mnoho typů archivů

Díky WinRAR můžete nejen vytvářet nové archivy, ale také rozbalovat vybraný archiv nebo přidávat nové soubory do stávajícího balíčku.

Podporované formáty jsou 7z, ARJ, ZIP, RAR, TAR, ISO, CAB, IZ, LZH a více. Kromě toho také můžete převést své archivy z jednoho formátu do druhého nebo přiřadit heslo, které bude použito k ochraně vámi vytvořených balíčků. Další funkcí, kterou WinRAR poskytuje, je vyhledávání v obsahu zvoleného souboru, aniž by bylo nutné nejprve extrahovat data. Můžete povolit hexadecimální vyhledávání, porovnat velikost písmen nebo přeskočit šifrované soubory.

 

RAR: WinRAR je známý svým vlastním kompresním formátem RAR. Tento formát je oblíbený pro svou vysokou míru komprese a možnost nastavení hesla pro ochranu archivů.

ZIP: WinRAR dokáže pracovat s formátem ZIP, který je široce používaný pro kompresi souborů v operačním systému Windows. Tím umožňuje uživatelům komprimovat a dekomprimovat soubory ve velmi rozšířeném formátu.

7-Zip: Tento open-source formát je známý pro svou výbornou kompresní schopnost. WinRAR podporuje 7-Zip, což umožňuje uživatelům pracovat s tímto formátem a využít jeho výhod.

CAB, ISO, TAR a další: WinRAR také podporuje mnoho dalších kompresních formátů, včetně CAB (pro instalátory Windows), ISO (pro obrazy disků), TAR (pro Unixové systémy) a mnoho dalších.

Více parametrů extrakce

Pokud jde o extrahování dokumentů, máte možnost extrahovat a nahradit soubory, extrahovat a aktualizovat soubory nebo extrahovat pouze nové soubory. Pokud povolíte režim přepisování, můžete aplikaci také nastavit tak, aby automaticky přejmenovávala existující soubory nebo je jednoduše přeskakovala, v závislosti na vašich potřebách.

V neposlední řadě, jakmile dokončí extrakci, WinRAR může vypnout počítač, poslat jej do režimu hibernace nebo spánku, nebo prostě ukončit aplikaci a nechat počítač v chodu.

Potřebujete pomoct s výběrem licence?

 

Novinka
Skladem, obratem na e-mail
WRC 10
334,15 Kč
276,16 Kč bez DPH