Winrar

WinRAR je jedním z nejpopulárnějších softwarových řešení pro archivaci, a to díky nepřebernému množství funkcí, které obsahuje, a to vše ve vysoce intuitivním rozhraním.

Bezproblémová instalace

Během procesu instalace získáte možnost přidat funkce WinRAR do nabídky po kliknutí pravým tlačítkem, čímž se urychlí operace komprese a extrakce. Pokud si v tomto okamžiku nejste jisti integrací shellu, můžete ji jednoduše přeskočit a povolit ji později v okně Nastavení.

Pokud se rozhodnete využít této funkce, budete moci vytvářet nové archivy a extrahovat obsah balíčku kliknutím pravým tlačítkem na libovolný soubor ve vašem počítači. Položky v těchto podnabídkách si navíc můžete přizpůsobit tak, že je snadno odeberete nebo přidáte.


program je v češtině
Do 2 pracovních dnů
WinRAR pro fyzickou osobu
860,00 Kč
710,74 Kč bez DPH
Nejprodávanější TOP program je v češtině
Do 2 pracovních dnů
WinRAR pro právnickou osobu
905,00 Kč
747,93 Kč bez DPH

Podporuje mnoho typů archivů

Díky WinRAR můžete nejen vytvářet nové archivy, ale také rozbalovat vybraný archiv nebo přidávat nové soubory do stávajícího balíčku.

Podporované formáty jsou 7z, ARJ, ZIP, RAR, TAR, ISO, CAB, IZ, LZH a více.

Kromě toho také můžete převést své archivy z jednoho formátu do druhého nebo přiřadit heslo, které bude použito k ochraně vámi vytvořených balíčků.

Další funkcí, kterou WinRAR poskytuje, je vyhledávání v obsahu zvoleného souboru, aniž by bylo nutné nejprve extrahovat data. Můžete povolit hexadecimální vyhledávání, porovnat velikost písmen nebo přeskočit šifrované soubory.

Více parametrů extrakce

Pokud jde o extrahování dokumentů, máte možnost extrahovat a nahradit soubory, extrahovat a aktualizovat soubory nebo extrahovat pouze nové soubory. Pokud povolíte režim přepisování, můžete aplikaci také nastavit tak, aby automaticky přejmenovávala existující soubory nebo je jednoduše přeskakovala, v závislosti na vašich potřebách.

V neposlední řadě, jakmile dokončí extrakci, WinRAR může vypnout počítač, poslat jej do režimu hibernace nebo spánku, nebo prostě ukončit aplikaci a nechat počítač v chodu.

 

Potřebujete pomoct s výběrem licence?

 

Novinka
Nejprodávanější
Skladem
Microsoft Windows 11 Pro
5 346,63 Kč
4 418,70 Kč bez DPH