WinRAR pro právnickou osobu

WinRAR pro právnickou osobu

Cena: 998,25 Kč
bez DPH: 825,00 Kč
Platforma: Windows | PC
Dostupnost: Skladem
Výrobce: RARLAB

Multilicence:

Winrar

WinRAR je 32bitová verze RAR Archiveru pro Windows. Pomocí WINRARu můžete zmenšovat velikost e-mailových příloh, pomocí komprimace do formátu RAR, ZIP a dalších. Hlavní rysy WinRAR jsou velmi vysoká komprese, ochrana archivu před poškozením, zpracování ZIP a jiných non-RAR archivů, skenování archivů na viry, programovatelné samorozbalovací archivy (SFX), ověřování pravosti, NTFS a podpora Unicode, silné šifrování AES, podpora archivů s více objemy, příkazový řádek a grafické rozhraní, zařízení drag-and-drop, rozhraní průvodce, podpora motivů, panel stromu složek, podpora více vláken a integrace prostředí Windows x64. Poskytuje úplnou podporu archivů RAR a ZIP a je schopen rozbalit a převést archivy CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, Z, 7-Zip. Je k dispozici ve více než 50 jazycích.

Jak mohu extrahovat soubory pomocí WinRAR?

Chcete-li extrahovat soubor pomocí WinRAR, musíte nejprve otevřít požadovaný archiv v nástroji. Toho lze dosáhnout jedním z několika způsobů: dvojitým kliknutím nebo stisknutím klávesy Enter na název archivu v prostředí Windows (Průzkumník nebo Desktop). Pokud byla aplikace během instalace přidružena k archivům (výchozí možnost instalace), otevře se v aplikaci archiv. Nástroj můžete také po instalaci přiřadit k archivům po instalaci pomocí dialogu Nastavení integrace - dvakrát klikněte nebo stiskněte Enter na názvu archivu v okně rar.

Jak zacházet se soubory RAR?

WinRAR poskytuje úplnou podporu pro soubory RAR, takže je můžete vytvářet i rozbalovat. Pokud jste nainstalovali program do svého počítače a stáhli jste soubor RAR z Internetu, můžete jej otevřít kliknutím na ikonu souboru RAR, abyste jej otevřeli ve WinRARu, vyberte všechny soubory, stiskněte tlačítko „Extrahovat do“, zadejte cílovou cestu a stiskněte „OK“.

Jaké je maximální omezení velikosti souboru a archivu?

Velikost archivu RAR nebo ZIP a velikost jakéhokoli jednotlivého souboru v archivu RAR je omezena na 8 589 934 591 GB. Upozorňujeme, že k vytvoření archivů větších než 4 GB je třeba použít NTFS, protože starší systémy souborů takové velké soubory nepodporují.

Platnost Licence je pro

všechny jazykové mutace programu RAR
všechny operační systémy
všechny minulé i budoucí verze programu RAR (toto platí pro licence zakoupené u nás, někteří prodejci nabízí licenci pouze pro jednu verzi RARu)
licence pro fyzickou osobu platí pro všechna zařízení klienta (tj. daná fyzická osoba může program používat například na mobilu i na PC)
licence pro právnickou osobu platí pro jedno zařízení klienta (tj. pro každý počítač v kanceláři je třeba jedna licence)