WinRAR je nejlepší program archivaci souborů

WinRar slouží k kompresi a archivaci souborů. Pomocí jednoduchého uživatelského prostředí dovoluje uživateli efektivně a rychle zmenšit velikost daných souborů. WinRAR také dokáže soubory extrahovat, to znamená z WinRAR nebo jiného podporovaného typu souboru dokáže jednoduše “vyndat” velké množství souborů a přesunout k uživateli.

Proč komprimovat soubory?

Komprese složek nebo jiných souborů značně zmenší jejich velikost. Komprimované soubory je velice jednoduché následně sdílet pomocí emailu nebo jiných platforem. Dalším velkým plusem je fakt, že komprimované soubory jsou rychlejší k následnému stažení.

Proč se WinRAR používá každý den?

V dnešní době se komunikace přemístila na internet. Lidé mezi sebou komunikují převážně pomocí emailu, messengeru a dalších. Jistě se Vám někdy stalo, že jste chtěli druhé osobě poslat nějaký soubor a gmail nebo jiná komunikační aplikace Vám dala chybu, soubor je moc velký. Přesně toto je čas, kdy WinRAR dominuje. Jeho jednoduchost a rychlost zmenšit dané soubory a následně je zpátky zvětšit je vskutku unikátní.Toto je hlavní důvod, proč by se měl každý člověk zamyslet nad investicí do WinRARu.

Další výhody WINRARu:

WinRAR podporuje všechny populární kompresory(RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip).
WinRAR je ideální pro sdílení velkého množství souborů. Speciální algoritmus se stará o správný výběr metody komprese.
WinRAR Vám pomůže rychle rozdělit a uložit archivy do vícero disků.
WinRAR je ideální pro sdílení souborů na internetu. Pomocí 256 bitové dekódace hesel a unikátnímu ověřovacímu znaku, můžete sdílet soubory bezpečně.

Jaká je historie WINRARu?

Na základě programovacího prostředí RAR a UNRAR, vznikl v roce 1995 WINRAR. Člověk, který stál a stojí za vývojem je rus Eugene Roshal(48). Dnes má WINRAR přes 500 milionů aktivních uživatelů po celém světě.   

 

Novinka
Skladem, obratem na e-mail
Hřebčín U Bílého potoka
120,00 Kč
99,17 Kč bez DPH