WRC 10

WRC 10

Dodání: E-mailem
Platforma: Steam | PC
Délka trvání licence: bez časového omezení
Počet zařízení: 1 uživatel
Dostupnost: Skladem, obratem na e-mail
Výrobce: ESD GAMES
Cena: 334,15 Kč
bez DPH: 276,16 Kč
Cena celkem: 276,16 Kč

Multilicence:

WRC 10

 

Rallye závody nabízejí jedinečný směs adrenalinu, dovedností a rychlosti. Pro milovníky tohoto extrémního motorsportu přináší hra "WRC 10" neuvěřitelnou příležitost zažít světový šampionát v jejich vlastním obývacím pokoji. V tomto článku se podíváme na nejnovější přírůstek do série rallye her od Kylotonn Games, "WRC 10", a na to, jakým způsobem nám umožňuje prožít realistický zážitek z mistrovství světa v rallye.

 


 

Zpět do historie

 

WRC 10 je hra, která oslavuje 50. výročí mistrovství světa v rallye. S touto příležitostí nabízí hráčům jedinečnou cestu do minulosti, kde si mohou vyzkoušet kultovní rallye auta a projít si významné okamžiky ze světového šampionátu. Jedním z hlavních lákadel "WRC 10" je jeho autentický zážitek. Hra se pyšní realistickými modely vozů, detailními tratěmi a živoucím prostředím. Každý detail byl zpracován s maximální péčí, což umožňuje hráčům pocítit ten správný adrenalin a napětí, které rallye závody nabízejí.

 


 

Rozšířený obsah

 

S "WRC 10" si hráči mohou zahrát na 19 oficiálních tratích šampionátu, včetně novinek jako je závod v Estonsku. Hra nabízí také více než 120 různých vozů, které se rozkládají přes pět desetiletí rallye historie. To znamená, že hráči mohou zkusit ikonické modely a projít si vývoj technologie v průběhu let. Režim kariéry v "WRC 10" byl inovován tak, aby hráči prožili autentický zážitek profesionálního rallye jezdce. Můžete si vytvořit svého jezdce a tým a postupovat svou kariérou skrze sezóny, získávat sponzory, upravovat svůj vůz a podstoupit výzvy, které byly inspirovány skutečnými událostmi.

 


 

Multiplayer a závodní komunita

 

Multiplayerová složka "WRC 10" umožňuje hráčům soupeřit online s ostatními hráči a porovnávat své dovednosti na globálních žebříčcích. To dodává hře nekonečnou zábavu a soutěživý prvek. WRC 10" je dalším skvělým příkladem, jak se videohry mohou stát prostředkem k prožití autentických a adrenalinových zážitků. S věrností k detailům, širokým rozsahem vozů a tratí a inovativním režimem kariéry nabízí tato hra všem fanouškům rallye závodů možnost stát se součástí mistrovství světa a prožít to, co skuteční jezdci zažívají na reálných tratích.